Receptai, patiekalai, kulinarija - Skaniausias.lt

Sūrio suflė

12345 (Balsų: 3, Vidutiniškai: 3.33 iš 5)
Loading ... Loading ...

Patiekalui pagaminti reikės : surio-sufle-receptai

* 160 g švelnaus fermentinio sūrio,
* 350 ml pieno,
* 4 kiaušiniai,
* 60 g sviesto,
* sviesto formelėms ištepti,
* 60 g miltų,
* miltų formelėms pabarstyti,
* maltų muskatų,
* maltų baltųjų pipirų,
* druskos.

Receptas:

Visų pirma paruoškite produktus ir kepimo indus. Nusijokite miltus. Smulkiai sutarkuokite sūrį ir sumaišykite su prieskoniais. Kiaušinių trynius atskirkite nuo baltymų. Baltymus pastatykite šaltai ,kad būtų galima greičiau ir puriau išplakti .Suflė formeles ištepkite sviestu ir pabarstykite miltais.
Sviestą ištirpinkite ,berkite miltus ir ,nuolat ,maišydami , kepinkite , kol miltai pagels ir įgaus riešutų kvapą ir skonį. Pieną pakaitinkite iki virimo ir , plona srovele pildami į pakepintus miltus, nuolat maišykite, kol pasidarys vientisa masė. Galite plakti ir elektriniu plaktuvu, tik pasirinkite minimalų greitį. Maišydami kaitinkite , kol masė sutirštės.Indą nukelkite nuo kaitros. Plakdami elektriniu plaktuvu, dalimis įmaišykite sūrio tarkius su prieskoniais. Sūrio masę ataušinkite, o ,jai ataušus, po vieną įmaišykite kiaušinio trynius. Kiaušinio baltymus išplakite iki standžių putų su trupučiu druskos.Pusę jų sudėkite į suflė masę ir švelniai , bet kruopščiai išmaišykite. Suflė formeles iki pusės pripilkite sūrio masės (nedėkite daugiau nei pusės formelės , nes kepdama suflė pūsis ir kils) , o ant viršaus sudėkite likusius plaktus kiaušinių baltymus. Šaukite į 180 C karščio orkaitę ir kepkite 20 – 25 minutes. Į stalą patiekite nedelsdami.

PATARIMAS :
Jeigu atsitiktų taip ,kad nešant į stalą ,suflė sukristų (taip kartais atsitinka nuo staigaus temperatūrų pokyčio), nenusiminkite. Prisiminkite, kad tai vis tiek bus labai gardu.

Skanaus !


Rašyti komentarą

Receptai
Apklausa
  • Ar reikalingas skaniausias.lt diskusijų forumas?

    Rezultatai

    Loading ... Loading ...
Paieška

ReklamaLankytojai

 

Geriausi receptai