Receptai, patiekalai, kulinarija - Skaniausias.lt

Keptas, įdarytas paršelis

12345 (Neįvertintas)
Loading ... Loading ...

Ingredientai:
Paršelis, 1 vienetas
Druska, pagal skonį
Sviestas, 200 gramų


Gaminimas:

Išdarinėtą ir švariai nuplautą paršelį iš vidaus įtrinkite druska ir kelioms valandoms palikite įsisūrėti. Įsisūrėjusį išplaukite, nusausinkite, prikimškite įdaro ir užsiūkite, tada padėkite kniūbščią ant skardos, patepkite sviestu ir dėkite į karštą orkaitę ar krosnį. Pradėjusį kepti paršelį gerai patepkite sviestu ar aliejumi ir vėliau dažnai laistykite atsiradusiu skysčiu. Kad paršelio oda neapdegtų, užpilkite karštu vandeniu (nedaug). Kepkite maždaug 1-1,5 val., tai priklauso nuo paršelio didumo. Iškepusį paršelį perpjaukite išilgai perpus ir skersai į 5-6 dalis ir gabalėlius sudėkite į lėkštę taip, kad atrodytų kaip nepjaustytas. Prie paršelio paduokite įvairiai paruoštų bulvių, agurkų, pomidorų, kopūstų ir kt.
Įdaras: paršelio plaučiai, inkstai, širdis, kepenėlės, keptos veršienos – 300 g, sviesto -1 šaukštas, piene mirkytų džiūvėsių – 100 g, 2 kiaušiniai, pagal skonį pipirų, druskos, muskato riešuto, kitų mėgstamų prieskonių.
Išvirkite prieskonių sultinyje paršelio inkstus, širdį, plaučius ir kepenėles. Viską supjaustykite, pridėkite smulkiai pjaustytos keptos veršienos. Visą mėsą galima sumalti, bet nebus taip skanu. Sviestą išsukite iki baltumo, kiaušinius išplakite, nuspauskite piene mirkytus džiūvėsius. Sudėkite viską į mėsą, įberkite pagal skonį druskos, prieskonių ir sumaišykite.


Rašyti komentarą

Receptai
Apklausa
  • Ar reikalingas skaniausias.lt diskusijų forumas?

    Rezultatai

    Loading ... Loading ...
Paieška

Reklama



Lankytojai

 

Geriausi receptai